79 procent firm pozostawia planowanie podroży służbowej delegowanemu pracownikowi. 58 procent pracowników szuka dla siebie ofert w internecie i rezerwuje je samodzielnie. Tylko 61 procent firm wdrożyło politykę podroży służbowych (travel policy)

Uwielbiamy "być bohaterem". Zachęceni reklamami biegniemy do sklepu. Długo i uważnie (kierując się innymi reklamami i sugestiami doradcy z konkretnego sklepu) wybieramy narzędzia, farby, folie ... Po obejrzeniu filmików z internetu i "nastu" telefonach do kolegów... zaczynamy. Efekt - straciliśmy sporo pieniędzy, nerwów i czasu a mina oglądających nasze dzieło mówi nam wszystko.

 

Niestety z podróżami służbowymi polskich firm jest podobnie. Cytowane dane pochodzą z raportu TNS "Polscy menedżerowie o zarządzaniu podróżami służbowymi" opracowanego na zlecenie firmy Amadeus Polska.

 

Firmy ponoszą olbrzymie koszty wdrażania polityki jakości, komunikacji wewnętrznej, HR i PR zapominając, że planowanie oraz zarządzanie podróżami służbowymi jest istotnym elementem działalności i powinno być obsługiwane przez profesjonalistów z danej dziedziny.

W efekcie tracicie Państwo sporo czasu, nerwów i pieniędzy a osiągane rezultaty dezorganizują prace w firmie.

 

Podróżami służbowymi zajmujemy się od ponad 15 lat stale ulepszając i poszerzając zakres oferowanych usług. Korzystamy z wielu niezależnych systemów rezerwacji przelotów i hoteli. Nie opieramy się na platformach profilowanych pod kątem oferty jednej linii lotniczej czy sieci hotelowej.

 

Dlatego warto się z nami skontaktować i umówić na spotkanie w sprawie uporządkowania i usystematyzowania podroży służbowych w Państwa firmie. Bezpłatnie zbadamy Państwa potrzeby, przygotujemy wstępna politykę podroży służbowych i ofertę ich obsługi.

Oczywiście zadbamy też o optymalizacje kosztów podroży.

 

Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy. To nic nie kosztuje a może przynieść realne efekty i oszczędności.

 

Kontakt do działu podrózy słuzbowych e-mail: beta@airport.wroclaw.pl